Wysyłki i sposoby płatności

SZYBKIE PŁATNOŚCI Z PRZELEWY24

Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System Przelewy24 wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę Przelewy24, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone.

TRADYCYJNY PRZELEW

Jeżeli zechcesz możesz skorzystać z tradycyjnego przelewu internetowego lub w placówce stacjonarnej(poczta, bank itp.) Wystarczy że w tytule przelewu wpiszesz nr zamówienia.

Dane konta firmowego:

Odbiorca: Optimaprint Sp.z o.o.
Adres: Dunajcowa 60, 33-300 Nowy Sącz
Nazwa Banku: BNP PARIBAS
Numer konta: 40 1750 0012 0000 0000 3749 1144
WYSYŁKA
Wszystkie przesyłki są wysyłane kurierem DPD. Na chwilę obecną przesyłki realizowane przez sklep wysyłane są tylko na terenie Polski. Jeśli chcesz zamówić produkt z wysyłką zagraniczną prosimy o kontakt mailowy. Zastrzegamy sobie prawo do zwiększenia kosztów przesyłki, jeśli klient zamówi kilka sztuk produktów, które nie pomieszczą się w jednej przesyłce. Klient po złożeniu zamówienia zostanie poinformowany o tym fakcie i poproszony o dokonanie dopłaty.