Reklama neonowa – atrakcyjny sposób na widoczność

Reklama neonowa, niegdyś najpopularniejszy sposób na zaistnienie w przestrzeni publicznej, znów wraca do łask. A to za sprawą ogromnej atrakcyjności tego typu przekazu marketingowego oraz niewielkich kosztów inwestycji. Dawne ekskluzywne, drogie, ale i awaryjne neony zastąpiły atrakcyjniejsze cenowo i znacznie trwalsze neonowe litery. Chętnie sięgają po nie właściciele firm, którzy chcą się wyróżnić i posiadacze lokali usługowych stawiający na oryginalność i niebanalny design.

Świetlna reklama neonowa – popularna forma sztuki wizualnej

Mogłoby się wydawać, że reklama neonowa czasy świetności ma już za sobą, jednak nic bardziej mylnego. Po okresie wielkiego boomu neonowych ulicznych dekoracji z początków XX wieku ta forma reklamy w ostatnich latach nieco straciła na znaczeniu. Neonowe litery i hasła na elewacjach czasowo zastąpiły nowocześniejsze technologie, które okazały się trwalsze i znacznie mniej kosztowne.

Wraz z pojawieniem się lamp LED, silikonowych taśm i giętkich, ale mocnych elastycznych rurek, neony z wielką mocą powróciły do łask. Dziś – tworzone w całkiem innej technologii – są równie atrakcyjne, intensywnie wyraźne, skupiające uwagę i niezwykłe! A przy tym wielokrotnie tańsze, nieulegające awariom oraz odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i przypadkowe zniszczenia. Dzięki temu stały się doskonałym nośnikiem reklamowym i świetną inwestycją na lata.

Wyraźna reklama neonowa to skuteczna metoda na zwrócenie uwagi

Neonowe litery są przede wszystkim bardzo czytelne, a niewielka średnica silikonowych rurek, z jakich powstają, pozwala na wręcz dowolne modelowanie kształtu świetlnego napisu czy wzoru. Szczelne, nienagrzewające się i bezawaryjne mogą świecić nieprzerwanie przez długie godziny pobierając stosunkowo niewielką ilość energii. Jedno- lub wielobarwne, a nawet z możliwością dynamicznej zmiany koloru, przyciągają nawet najmniej zainteresowanych, z daleka wołając o uwagę i intrygując.

Reklama neonowa jest doskonale czytelna i dostrzegalna zarówno w dzień, jak i po zmroku, stanowiąc świetny drogowskaz do firmowego budynku i udekorowanego nimi lokalu. A widoczność to zdecydowanie coś, o czym marzy większość właścicieli rozwijających się biznesów, lokali gastronomicznych i działalności usługowych!

Neonowe litery, które udekorują każde wnętrze i elewację budynku

Reklama neonowa w postaci napisu wzorowanego na piśmie ręcznym będzie ciekawym elementem, który trudno przeoczyć i fantastyczną dekoracją zarówno zewnętrza, jak i pomieszczeń wewnątrz budynku. To wprost wymarzony element zdobniczy nad wejściem do lokalu czy pozbawionej okien bocznej ścianie, za którą skrywa się atrakcyjny lokal gastronomiczny bądź muzyczny.

Reklama wykonana z neonu równie świetnie odnajdzie się w holu czy recepcji, może być dużych rozmiarów dekoracją bądź niewielkim elementem zdobniczym o dowolnym kształcie – symbolem, logo czy oznaczeniem marki. Nowoczesne neonowe litery to konstrukcje na tyle elastyczne, by odwzorować niemal każdą czcionkę i kształt, jakiego potrzeba. Dobry producent reklam neonowych z łatwością upora się z najbardziej zaawansowanym projektem i nietuzinkowym pomysłem swojego klienta.

Dobry producent reklam neonowych to pewny sposób na sukces

Profesjonalny i kompetentny producent reklam neonowych to z pewnością ogromne ułatwienie dla klientów poszukujących skutecznej formy promocji własnej działalności, czy marki. Dla firm działających w rejonie województwa małopolskiego, szczególnie w okolicach Nowego Sącza, ogromnym ułatwieniem będzie obecność w okolicy agencji Optimaprint – jednego z największych producentów reklamy w Polsce.

Współpraca z marką posiadającą własną linię produkcyjną oraz rozbudowany park maszynowy wyposażony w nowoczesne technologie – to prosta droga do udanej współpracy i imponujących realizacji. Dzięki pomocy specjalistów o wieloletnim doświadczeniu i fachowemu wsparciu na każdym etapie projektu – od zarysu pomysłu do montażu – możliwe będzie stworzenie nie tylko konkretnego produktu, ale i opracowanie całej reklamowej strategii.

Znajdź świetny sklep z neonami, z którym zadbasz o wizerunek!

Świetliste neonowe napisy z pewnością są jednym z najlepszych pomysłów na udaną reklamę. Oprócz tego, że są niezwykle efektowne, łatwo je zamontować i naprawdę trudno zepsuć. Prawie bezawaryjne neonowe litery sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzeba zabłysnąć – oryginalnością, jakością i przekazem. Będą kierować, wskazywać, promować i wyrażać, w dodatku niezwykle długo, bo solidne reklamy neonowe są prawie niezniszczalne.

W dobrym sklepie z neonami i podświetlanymi literami znaleźć można rozwiązania, które zadowolą najbardziej wymagających. Bardzo lekkie i cienkie neony, do montażu na taśmie, ścianie czy ozdobnych wysięgnikach, rozmaite zestawy kolorystyczne, czy możliwości montażowe – choćby na podkładzie z dibondu, plexi, sklejki, czy mdf – dzięki dużemu wyborowi produktów, rodzajów i materiałów stworzenie reklamy idealnej to pestka!